• Seksualne postanowienia Polek na Nowy Rok
  Początek nowego roku to czas podejmowania nowych zobowiązań. Planujemy odchudzanie, samorozwój, zerwanie z nałogami. Jak się okazuje, wiele kobiet liczy też na zmiany w swoim życiu seksualnym. Wystarczy przejrzeć fora internetowe, na których dzielą się swoimi przemyśleniami, żeby dowiedzieć się, co chciałyby zmodyfikować "w tym temacie".  Oto 5 najczęściej powtarzających się motywów.
 • Marzenia seksualne, które Polki rzadko spełniają
  Niektóre z nich nie są szczególnie wyszukane i wystarczyłoby odrobinę dobrej woli ze strony obojga partnerów, aby stały się rzeczywistością. Inne - przeciwnie - w pewnym sensie naruszają obowiązujące norny społeczne. Oto, jak chcą się kochać Polki, ale rzadko mają do tego okazję.
 • "Numerki", o których marzą mężczyźni
  To prawda, że fabuła życia seksualnego nie powinna znać pojęcia nudy, ale czasami warto skorzystać ze sprawdzonych scenariuszy, aby sprawić partnerowi przyjemność. Oto one.
 • Intymne sytuacje, w których mężczyzna chciałby podejrzeć kobietę
  Są takie chwile, w których kobiety wolą być same, a mężczyźni po prostu szaleją z podniecenia na myśl o tym, że mogliby je wtedy podejrzeć. Jakie to momenty, dowiedzieliśmy się, tradycyjnie już, przeglądając fora internetowe dla panów.