• Masaż w spa
  Czy masaż może odchudzić? Wszystkim specjalistom od chodzenia na skróty i wyznawcom cudownych diet musimy niestety oznajmić, że nie. Może natomiast bardzo wspomóc cały proces zrzucania nadwagi, a nawet sprawić, że w newralgicznych miejscach zniknie kilka centymetrów.
 • Kobieta przy biurku
  Ciało potrzebuje każdej formy ruchu.
 • Masaż ucha
  Na pewno nie zaszkodzi spróbować...
 • Medytacja
  Czy wiesz, jaki punkt na dłoni odpowiada za relaks?
 • Masaż głowy
  Ajurweda to system medycyny indyjskiej rozwinięty w starożytności. Zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. 
 • Zespół w pracy
  Stale zmieniający się rynek pracy, rosnący udział pokolenia millenialsów oraz ewolucja oczekiwań stawianych pracodawcom sprawiają, że motywowanie i budowanie zaangażowania pracowników nabierają znaczenia w bardzo szybkim tempie. Coraz większą rolę odgrywają dodatkowe świadczenia pozapłacowe, w tym m.in. programy z zakresu corporate wellness. Jednocześnie pracownicy coraz częściej oczekują, że praca będzie nie tylko miejscem budowania kariery zawodowej, ale także umożliwi realizację pasji i osobistych marzeń. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez KPMG, pracownicy przykładają dużą wagę do marzeń, a ich realizacja ma bezpośredni wpływ na poczucie szczęścia.
 • Kobieta z pięknymi nogami
  Cellulit i obrzęki, to najczęstsze powody, dla których kobiety wiosną i latem zakrywają nogi. Co zrobić, żeby pozbyć się problemu i pochwalić się sexy nogami? Specjaliści mają na to prosty sposób.
 • Masaż twarzy
  Leczy, pobudza, relaksuje. Masaż pomaga oszukać czas. O tym, jak dobroczynne dla zdrowia i urody może być rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie i głaskanie skóry mówią eksperci. Poznaj nasz praktyczny poradnik i wykorzystaj w pełni pozytywne właściwości masażu.
 • Ból łydki
  Bolesne skurcze mięśni nóg to powszechna dolegliwość, która może pojawić się u każdego z nas. Ich przyczyną jest na przykład nadmierny wysiłek fizyczny, nieprawidłowe siedzenie, niedobór soli i minerałów. Skurcze atakują nagle, trwają od kliku sekund do kilku minut, ale powoduję ból i duży dyskomfort, dlatego warto poznać kilka sposobów na tę uciążliwą dolegliwość.
 • Kobieta w ciąży
  Czasem wystarczy drobiazg, byś poczuła się piękna. Szczególnie w ciąży, gdy ktoś, kogo nosisz pod sercem dokładnie wie, co czujesz i czuje to samo! Jeśli całkowicie zrezygnowałaś z zabiegów kosmetycznych w obawie, iż mogą one zaszkodzić dziecku, powinnaś wiedzieć, że nie wszystkich musisz unikać. Odpowiednio dobrane, latem przyniosą ulgę, a przykre dolegliwości związane z tym stanem pójdą w zapomnienie.