• Makijaż na wiosnę 2012 w kolekcji Artdeco Kaviar Gauche
  Jak idealnie dopasować do siebie wiosenne kreacje i wiosenny makijaż? Co wyjdzie, gdy siły połączy przemysł modowy i kosmetyczny? Macie okazję sprawdzić. Marka Artdeco wypuściła wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu, zainspirowaną projektami odzieżowej marki Kaviar Gauche. Zobaczcie, jak malować się (i ubierać) tej wiosny!
 • Nie nakładaj na skórę tego, czego nie odważysz się zjeść
  W branży kosmetyki naturalnej popularnością cieszy się hasło: Nie nakładaj na skórę tego, czego nie odważysz się zjeść. Skóra jest bowiem naszym największym organem.
 • Rzęsy w kolorze fluo! Jak dobrać kolorowe mascary?
  Kolorowe szaleństwo w modzie nie ominęło makijażu. Intensywne i soczyste barwy oraz kolory fluo możemy nosić również na… rzęsach! Oprócz klasycznej czerni sięgamy po barwy turkusu, fuksji, zieleni, fioletu czy intensywnego błękitu. Taki fantazyjny makijaż oczu to propozycja dla odważnych. Możemy nosić go na dwa sposoby. Kolorową mascarę nakładamy na całą długość rzęs – od nasady po same końce. Możemy też postawić na efekt „French”: kolorowy tusz nałożyć na końcówki rzęs pomalowane wcześniej czarną mascarą. Uwaga: najlepiej urodę podkreśli kolor odpowiednio dobrany do barwy tęczówki. Jak dopasować kolor tuszu do koloru oczu? W jakich kolorach wybierać? Oto propozycje marki Pupa. Zobaczcie naszą galerię!
 • Zza firanki rzęs: nowe propozycje mascar od Artdeco
  Wydłużać czy pogrubiać rzęsy? A może i jedno, i drugie? Oto nowe propozycje makijażu rzęs od Artdeco.
 • Mieć rzęsy jak z sesji zdjęciowych
  Nie zastanawia cię czasem, skąd u modelek na zdjęciach takie piękne, długie i gęste rzęsy? Wizażyści mają swoje sztuczki. Czy takie triki może zastąpić jedna mascara?