• Kobieta w maseczce antysmogowej
  Sezon smogowy w pełni. Powietrze w największych polskich miastach coraz częściej przybiera szarobury kolor i nieprzyjemny zapach, a sporo osób skarży się m.in. na problemy z oddychaniem. Dlatego na ulicach od paru lat można zauważyć coraz więcej ludzi w maskach antysmogowych. Chcesz do nich dołączyć, jednak nie wiesz, co brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniej maski? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.
 • Terrorysta
  Terroryści z Państwa Islamskiego pracują nad wyprodukowaniem broni chemicznej. W specjalnym utworzonym przez nich zespole znaleźli się specjaliści z Syrii oraz innych krajów regionu. Do takich informacji dotarł amerykański wywiad we współpracy z irackim.
 • Włosy
  Częsta zmiana temperatury i noszenie czapki sprawiają, że w zimie trudno utrzymać nienaganny wygląd włosów. Aby pozostały zdrowe i błyszczące, należy pamiętać o regularnych zabiegach pielęgnacyjnych, jak stosowanie masek regeneracyjnych lub nawilżających olejków.
 • Policja w akcji
  Policjanci dostali przed Euro supernowoczesne kaski, ale zabrakło pieniędzy na pasujące do nich maski przeciwgazowe. Jeśli dojdzie do starć i użyją gazu łzawiącego, pierwsi się popłaczą.
 • Palikot założy maskę Chrystusowi
  Janusz Palikot pokazuje, że nie ma dla niego żadnej świętości. Chciał już zdejmować krzyż z sali posiedzeń Sejmu, a teraz zapowiada, że zasłoni twarz Chrystusa ze Świebodzina. Gigantyczną maską Anonymous.