Morawiecki o "profilaktyce 40 plus" i wydatkach na zdrowie: 7 proc. PKB
01 lipca 2021"Program "Profilaktyka 40 Plus" - program Polskiego Ładu - jest po to, byśmy pamiętali o naszym zdrowiu, by na odpowiednio wczesnym etapie wychwytywać dolegliwości" - powiedział premier Mateusz Morawiecki.