• Żydowskie reggae w Warszawie. Matisyahu gwiazdą Festiwalu Singera
  Po aferze z hiszpańskim festiwalem Rototom Sunsplash, Matisyahu przyjeżdża do Polski na trzy koncerty.
 • Dianne Reeves (14.07.2015)
  Może jeszcze nie wszystkie drogi prowadzą do Polski, ale coraz częściej szlaki gwiazd światowej sceny muzycznej wiodą właśnie przez nasz piękny kraj. Z wakacyjnej oferty koncertowej wybraliśmy te, naszym zdaniem, najbardziej interesujące. Ciąg dalszy nastąpi, bo po muzycznym lecie, czeka nas jeszcze ciekawsza jesień...
 • Matisyahu wraca do Polski
  Po zeszłorocznym występie na jarocińskiej scenie, Matisyahu wróci do Polski, by zagrać 26 sierpnia w gdańskim B90 i 27 sierpnia we wrocławskim Eterze.
 • Matisyahu obronił się jako niezależny artysta, który ma szansę dalej rozwijać się muzycznie
  Kiedy trzy lata temu Matisyahu napisał na Twitterze "No more Chassidic Reggae Superstar", wielu jego fanów przyjęło tę informację z niepokojem. Albumem "Akeda" popularny raper i wokalista reggae rozpoczyna nowy etap życia i kariery.
 • Michelle Obama przerzuca się na hip-hop
  Pierwsza Dama USA, Michelle Obama przygotowała hiphopową składankę, by wesprzeć kampanię społeczną promującą zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną wśród dzieci.
 • Duet Mikromusic wystąpi na Open'erze
  Squbas, Kixnare, UK/KR i Mikromusic zagrają na tegorocznym festiwalu Heineken Open'er. Ponadto formacja Transmisja wraca po latach z "Lekkim Uderzeniem" i nowym materiałem, który zaprezentuje w Gdyni. Zagranicznymi gwiazdami imprezy będą Crystal Fighters i Matisyahu.
 • Kyra Sedgwick i Natasha Calis w filmie "Kronika opętania"
  Niskobudżetowy horror "Kronika opętania" za oceanem okazał się sensacją – dzieło w reżyserii Ole Bornedala przez dwa tygodnie trzymało się mocno na pierwszym miejscu amerykańskiego box office'u. Nieoczekiwany przebój, o którym krytycy nie piszą najlepiej, wejdzie do polskich kin już 5 października. Na własne oczy można się więc będzie przekonać, o co tyle zamieszania?
 • Matisyahu
  Matisyahu to obok Jamesa Blunta kolejny artysta, który wystąpi podczas finałowego koncertu drugiej edycji Life Festival na stadionie MOSiR w Oświęcimiu.