• Maurizio Sarri
  Maurizio Sarri został trenerem piłkarzy Juventusu Turyn - poinformował w niedzielę włoski klub. Zastąpił Massimiliano Allegriego, który zrezygnował ze stanowiska, bo chce odpocząć od pracy szkoleniowej.
 • Kepa Arrizabalaga
  Manchester City pokonał Chelsea Londyn po rzutach karnych 4-3 i wygrał Puchar Ligi w Anglii. Chwilę przed końcem dogrywki doszło do kuriozalnej sytuacji. Trener "The Blues" przed konkursem jedenastek chciał zmienić bramkarza, ale golkiper nie wykonał polecenia swojego przełożonego i nie zszedł z boiska.
 • Arkadiusz Milik
  Piłkarze wicemistrza Włoch Napoli, w tym Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, będą mieli nowego trenera. W środę za pracę Maurizio Sarriemu podziękował na Twitterze prezes Aurelio De Laurentiis. Następcą szkoleniowca został Carlo Ancelotti.
 • Roberto Mancini i Maurizio Sarri
  Na dwie kolejki zdyskwalifikowany został trener klubu Napoli Maurizio Sarri, który stekiem niewybrednych wyzwisk obrzucił we wtorek szkoleniowca Interu Mediolan Roberto Manciniego. Do wymiany zdań doszło pod koniec meczu obu drużyn w ćwierćfinale Pucharu Włoch.