• Max Factor / "Polacy, którzy zmienili świat"
  Pochodzący ze Zduńskiej Woli twórca kosmetyków do makijażu, który charakteryzował największe sławy Hollywood. Inżynier ze Strzyżowa, który zaprojektował pojazd księżycowy użyty w trzech wyprawach Apollo na Księżyc. Światowej sławy mistrz fryzjerstwa. Współtwórca bomby wodorowej. Jedna z najsłynniejszych śpiewaczek operowych. Pionier światowej kinematografii. Odkrywca grup krwi. Te oraz wiele innych ciekawych postaci znajdziemy w książce "Wielcy zapomniani. Polacy, którzy zmienili świat – część 2".
 • Makijaż Max Factor na sezon wiosna/lato 2012 inspirowany Gwyneth Paltrow
  Max Factor prezentuje na ten sezon trzy wyjątkowe makijaże stworzone przez Wojtka Rostowskiego. Inspiracją do ich powstania była współpracująca z marką aktorka Gwyneth Paltrow. Ta gwiazda Hollywood to także modelka, piosenkarka i matka. Dlatego makijażysta, podziwiając różne role i oblicza Paltrow, przygotował charakteryzacje, które pozwolą wyzwolić piękno w każdej kobiecie. Niezależnie od tego, jaką rolę masz do odegrania, makijaż Max Factor sprawi, że będziesz glamour.
 • Olga Kaczyńska w kampanii kosmetyków Max Factor
  Już jest: wiosenna kampania znanych kosmetyków z Olgą Kaczyńską roli głównej. Chciałabyś pomalować się tak jak ona? Nic prostszego. Zdradzamy, jak wykonać makijaż, który ma na twarzy zwyciężczyni II edycji programu Top Model.
 • Nowe wcielenie Top Model. Papierska blondynką!
  Serca widzów i ich głosy, które pozwoliły jej wygrać telewizyjne show, zdobyła jako ognista brunetka. A jednak Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Top Model, przeszła zdecydowaną metamorfozę. Została blondynką. Jak prezentuje się w nowym wcieleniu?
 • Anna Plusiecka, Wojciech Rostowski - makijażysta Max Factor i Paulina Papierska na premierze nowego produktu marki: flamastra do ust LIPFINITY LIP TINT
  Czy marzysz o pomadce, dzięki której będziesz w stanie wykonać precyzyjny i trwały makijaż ust? Max Factor proponuje nową, innowacyjną pomadkę w formie flamastra – LIPFINITY LIP TINT. W jednym z warszawskich klubów właśnie odbyła się premiera nowego produktu marki.