• Kate Upton
  „Maxim” ogłosił listę 100 najgorętszych kobiet roku. Wziął pod uwagę nie tylko ich urodę, ale też osobowość i działalność. Na samym szczycie znalazła się Kate Upton, która trafiła też na okładkę...
 • Alessandra Ambrosio
  Jeden z najpopularniejszych aniołków Victoria’s Secret doskonale wie jak podnieść temperaturę, gdy za oknem szaro i zimno. Na okładce grudniowego wydania magazynu „Maxim” pojawiła się Alessandra Ambrosio i to w całkowitym negliżu…
 • Taylor Swift w magaznie "Elle"
  Nie trzeba się rozbierać, by zostać okrzykniętą najseksowniejszą kobietą świata. Tak zdecydowała redakcja magazynu "Maxim" przyznając ten tytuł 25-letniej Taylor Swift.
 • 7. Alessandra Ambrosio
  „Maxim” zaprezentował kolejną odsłonę corocznego rankingu najgorętszych kobiet świata. Listę od lat okupują te same nazwiska, jednak w tym roku czytelnicy docenili kilka wschodzących gwiazd! Zobacz koniecznie!
 • Wiktoria Bonia
  Wydawcy rosyjskiego „Maxima” po raz kolejny wytypowali najgorętsze kobiety w Rosji. Piękna Irina Shayk znalazła się dopiero na 20 miejscu rankingu, co świadczy o silnej konkurencji... Zobacz zdjęcia sześciu najseksowniejszych kobiet!
 • Caitlin O'Connor
  Miss Pennsylvania, Miss Santa Monica, Miss Photogenic, Miss California... Tytuły, które zdołała zgromadzić ta rudowłosa piękność można by jeszcze długo wymieniać. Ostatnio jej nagie zdjęcia mieli okazję oglądać czytelnicy magazynu "Maxim". Oto, jak Caitlin O'Connor prezentuje się w stroju kąpielowym!
 • Mackenzie Rosman
  W serialu „Siódme niebo” wcieliła się w rolę najmłodszej córki pastora Camdena. MacKenzie Rosman przestałą być małą dziewczynką... 24-letnia ślicznotka pokazała swoje ciało w jednym z męskich magazynów.
 • Bria Murphy
  Córki popularnego aktora i modelki musiały wyrosnąć na atrakcyjne kobiety... Bria i Shayne Murphy rozpoczynają przygodę z show biznesem, a pierwsza z nich ma już za sobą gorącą sesję dla "Maxima". Zobacz galerię!
 • Miley Cyrus – według magazynu "Maxim" najseksowniejsza kobieta na świecie
  W rankingu stu najgorętszych kobiet świata publikowanym przez magazyn "Maxim" wszystkie miejsca na podium zajęły gwiazdy estrady. Za najseksowniejszą kobietę 2013 roku została uznana Miley Cyrus, która pokonała m.in. Rihannę, Milę Kunis i Katy Perry. O gustach się nie dyskutuje, ale wybory redaktorów popularnego magazynu wydają się dość kontrowersyjne. Choćby umieszczenie Beyoncé, Scarlett Johansson i Jessica Alba dopiero pod koniec drugiej dziesiątki. No i pierwsze miejsce dla Miley... Oto 20 pierwszych pozycji listy stu najseksowniejszych pań na świecie:
 • Jelena Katina
  Mimo że zespół który przyniósł jej największą sławę już nie istnieje, rudowłosa wokalistka kontynuuje solową karierę. Jelena Katina, 29-letnia członkini duetu t.A.T.u, kontrowersyjny wizerunek sceniczny wykorzystała rozbierając się w magazynie dla panów.