• Kamila i Andrzej Łapiccy
    Kamila Łapicka została ostatnio asystentką reżysera spektaklu "Mazepa". Jej mąż, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów Andrzej Łapicki jest pełen podziwu dla jej umiejętności.
  • Zuzanna Łapicka-Olbrychska
    Andrzej Łapicki ożenił się z kobietą młodszą od siebie o 60 lat. Oczywiście wywołało to falę plotek, niezdrowego zainteresowania i domysłów. Jednak jak się okazuje, małżeństwo z Kamilą jest nadzwyczaj udane i akceptowane przez najbliższych aktora.
  • Na deskach Teatru Polskiego w Warszawie zadebiutował spektakl Juliusza Słowackiego "Mazepa" w inscenizacji Piotra Tomaszuka. Uroczystą premierę swoją obecnością zaszczyciło wiele osobistości świata kultury. Na widowni zasiedli między innymi Krystyna Mazurówna, Anna Seniuk, Magdalena Zawadzka, Agnieszka Grochowska, Andrzej Wajda i Maria Seweryn.
  • Krystyna Mazurówna i Jerzy Gruza
    W stołecznym Teatrze Polskim odbyła się premiera "Mazepy" Juliusza Słowackiego w inscenizacji Piotra Tomaszuka. To wielkie teatralne wydarzenie przyciągnęło najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny - nie celebrytów, ale naprawdę wielkie postaci. Zobacz, kto tam był!