• Maskotki Euro 2012, zdjecie ilustracyjne
  Celnicy domagają się takiego systemu emerytalnego, jak reszta mundurowych. Grożą, że jeśli rząd im nie pomoże, to o spokojnym Euro 2012 można będzie zapomnieć - sparaliżują granice.
 • Ronaldo (z prawej) i spółka zagrają na Euro 2012
  Chorwacja, Czechy, Irlandia i Portugalia awansowały, po barażach, do mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. W zapowiadającym się najciekawiej rewanżowym spotkaniu Portugalczycy rozgromili w Lizbonie Bośnię i Hercegowinę 6:2.
 • Franciszek Smuda
  Sławomir Peszko, Łukasz Piszczek i Dariusz Dudka zdobyli gole dla swoich zespołów w mijającym weekendzie ligowym. Cała trójka jest w kadrze reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z Włochami (11 listopada we Wrocławiu) i Węgrami (15 listopada w Poznaniu).
 • Reprezentacja Polski
  Od 60 do 180 złotych kosztują bilety na mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Włoch, który zostanie rozegrany 11 listopada na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
 • Manuel Arboleda
  Piłkarz Lecha Poznań Manuel Arboleda wygrał nietypowy 13-kilometrowy wyścig "Poznań Traffic Race" ze wschodniej części miasta na Stadion Miejski. Arboleda trasę przemierzył samochodem i minimalnie wyprzedził rowerzystę muzyka grupy Snowman Michała Kowalonka.
 • Zarzuty Cypryjczyka są absurdalne i desperackie - twierdzi Michał Listkiewicz.
  Były prezes PZPN Michał Listkiewicz określił jako "absurdalne i desperackie" zarzuty Spyrosa Marangosa. Skarbnik cypryjskiej federacji piłkarskiej twierdzi, że ma dowody na korupcję w procesie wyboru Polski i Ukrainy jako organizatorów Euro 2012.
 • Eksmisję rodziny T. ubezpieczała policja i karetka pogotowia.
  Sześcioosobową rodzinę T. eksmitował w piątek wojewoda Wielkopolski. Rodzina nie chciała się wyprowadzić z domu, który nie pozwalał na przebudowanie drogi objętej inwestycją związaną z organizacją Euro 2012.