Polskie piłkarki ręczne przegrały ze Szwecją dwoma bramkami
01 października 2020Polskie piłkarki ręczne przegrały ze Szwecją 19:21 (9:10) w towarzyskim meczu w Lundzie. Było to pierwszy występ obu dryżyn, które przygotowują się do grudniowych mistrzostw Europy, w tym roku. Ponownie zmierzą się w sobotę w Ystad.