To koniec Nergala. Straci pracę w TVP
13 października 2011 To koniec znanego muzyka w TVP. Władze stacji ani myślą przedłużać z nim kontraktu. Nie dość, że program w którym występują ma niską oglądalność, to jeszcze Nergal urządza kontrowersyjne występy.