• Masaż twarzy mężczyzny
  Coraz więcej mężczyzn w Polsce korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. I choć kobiety wciąż stanowią większość, to już co piątym klientem gabinetów jest mężczyzna. Panowie wydają tam od 1 do 2,5 tys. zł.
 • Mężczyzna
  W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badanie, które miało odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że mężczyzna jest męski. Jakie dokładnie cechy powodują, że są pociągający dla kobiet. Wyniki są zaskakujące. Okazuje się, że im więcej ma z... pani domu, tym lepiej.
 • Zegarek i'm Watch
  Włoska firma i'm właśnie wypuściła na rynek dość oryginalny gadżet, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników nowych technologii. Zegarek wyposażony jest m.in. w kolorowy, dotykowy ekran oraz system Google.
 • Coraz mniej mężczyzn w rodzaju Jamesa Bonda
  Na ogół trzymają język za zębami, ważą każde słowo i odzywają się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozostawiają swoje myśli dla siebie, tworząc wokół swojej osoby aurę tajemniczości. Skryci i wycofani, a jednocześnie obdarzeni silnym charakterem. Jest nas coraz mniej panowie.
 • Pamięć kobiet jest wrażliwa na wysokość męskiego głosu
  Panowie, jeśli chcecie, zrobić wrażenie na kobietach, mówcie niskim głosem - radzą brytyjscy naukowcy. Odpowiedni ton męskiego głosu, podpowiada paniom, kto może być dla nich lepszym partnerem...