• Mieszkanie
  Sybilla Łodej i Łukasz Łodej to miłośnicy gór, co widać też po tym, jak urządzili swój dom. Co wykonali sami? Jak urządzone są pokoje dzieci?
 • Katarzyna Dowbor
  Nowy wygląd prezenterki to dowód na to, że nic tak nie mobilizuje człowieka do zadbania o siebie jak starania o nową pracę. Katarzyna Dowbor w nadchodzącym sezonie poprowadzi w Polsacie program "Nasz nowy dom". Na prezentacji ramówki stacji 54-latka gwiazda telewizji zaprezentowała nową siebie. Zobaczcie, jak wygląda.
 • Szokujące metamorfozy wielkich gwiazd
  Problemy wielkich gwiazd właściwie nie różnią się od problemów zwykłych kobiet - one także doskonale wiedzą, jak ciężka jest walka ze zbędnymi kilogramami. Niektóre dały z siebie wszystko, by móc pochwalić się nienaganną sylwetką, inne zupełnie odpuściły. Są też takie, które gwałtownie schudły, nękane przeróżnymi kłopotami. Zobacz, jak zmieniły się w ostatnim czasie znane aktorki i piosenkarki!
 • Paryż tylko dla kobiet!
  Która z kobiet nie marzy o zakupach w Paryżu, wejściu do jednego ze słynnych butików, własnym styliście i fryzjerze? Każda z pań może poczuć się księżniczką dzięki "Metamorfozie" - nowej ofercie turystycznej, która spełni wszystkie te marzenia.
 • 40 lat minęło: tak zmieniała się Kinga Rusin
  Pojawiła się w mediach jako młodziutka prezenterka „Teleexpressu”. Na wiele lat zniknęła z ekranów, by powrócić jako rozwódka i kobieta, która zaczyna nowy rozdział w życiu. Kinga Rusin skończyła 40 lat. Przed dwie dekady dała się poznać z różnych stron, ewoluował jej styl i wizerunek. Zobacz, jak się zmieniała ta gwiazda!
 • Metamorfozy Anny Wiśniewskiej: w poszukiwaniu własnego stylu
  Epoka, gdy, wraz z partnerem z zespołu i prywatnego życia, świeciła płomiennie czerwoną fryzurą, odeszła w niepamięć. Anna Wiśniewska najpierw odeszła z Ich Troje, później od Michała Wiśniewskiego. Przestała być żoną swojego męża, zaczęła szukać prawdziwej siebie - nie tylko w kontekście życia zawodowego, lecz również  garderoby. Piosenkarka wciąż eksperymentuje i szuka własnego stylu. Z jakimi efektami? Zobacz metamorfozy Anny Wiśniewskiej!