• Bogna Sworowska
  Metoda in vitro wciąż jest w Polsce tematem gorących debat, budzącym liczne kontrowersje. Głos w jej obronie zabierają kolejne celebrytki, która dzięki jej dobrodziejstwom, zostały matkami. Jedną z nich jest Bogna Sworowska.
 • In vitro. Czekając na dziecko
  "In vitro. Czekając na dziecko" – to sześcioodcinkowa seria przedstawiająca temat zapłodnienia in vitro. Program jest pierwszą serią dokumentalną poświęconą temu zagadnieniu, w całości wyprodukowaną w Polsce .
 • Zapłodnienie metodą in vitro
  Ostatnie sześć lat to prawdziwy rekord w liczbie narodzin po zapłodnieniu in vitro. Dzieci z probówki jest już na świecie więcej niż na przykład mieszkańców Irlandii albo Łotwy i Estonii razem wziętych. 
 • Czy Lady Gaga może jeszcze kogoś czymś zaskoczyć? Piosenkarka, która m.in. przychodziła już na oficjalne imprezy ubrana w surowe mięso, tym razem pojawia się w nagraniu promującym działalność artystyczną Mariny Abramović. I to pojawia się całkiem nago.
 • Czy akupunktura na pewno działa?
  Tradycyjna chińska metoda leczenia - akupunktura, ma imponującą listę wskazań i zasług w zwalczaniu przewlekłych bólów. Naukowcy zadają sobie jednak jedno pytanie: czy uzdrawiające igiełki mają leczniczą moc, czy tylko oszukują nasz mózg?
 • Czosnek leczy raka? Tak twierdzą uzdrawiacze
  Lekarze nazywają ich oszustami, chorzy mają nadzieję, że to cudotwórcy. Onkolodzy alarmują – bardzo wielu pacjentów cierpiących na raka korzysta z usług bioenergoterapeutów. Uzdrawiacze oferują „leczenie” czosnkiem czy lewatywą z kawy.
 • Naukowcy próbują rozszyfrować przeciwbólowe właściwości orgazmu
  Czy dożyjemy czasów, kiedy lekarze będą zapisywać rozkosz seksualną na receptach? Niewykluczone, bo jak się okazuje, orgazm można wykorzystać w terapii. Dowodzą tego badania mózgu wyniesionego na szczyty miłosnych uniesień.