Tłum fotografów, sesja w wagonie. Gronkiewicz-Waltz otworzyła II linię metra
08 marca 2015Otoczona przez fotoreporterów prezydent Warszawy oficjalnie w niedzielę rano otworzyła II linię warszawskiego metra. Potem Hanna Gronkiewicz-Waltz wypróbowała jeden z pociągów i wraz z dziennikarzami oraz w gronie urzędników przejechała pod Wisłą. Tym samym centralny odcinek linii został oddany do użytku. Siedem stacji
kolejki podziemnej połączyło dwie strony Warszawy - od
Dworca Wileńskiego do Ronda Daszyńskiego.