• Stachursky
  Koncert Meza, Stachursky'ego, Donia, a także pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, dmuchany plac zabaw i zawody sportowe - to niektóre z atrakcji pikniku, który odbędzie się w Kancelarii Premiera 11 listopada z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • "Bitwa na głosy"
  Ostatnia walka o finał! Kto dołączy do drużyny Kamila Bednarka by zawalczyć o zwycięstwo tej edycji? Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku "Bitwy na głosy". Trzej artyści i ich wybitnie zdolne zespoły wykonują tym razem utwory swoich przeciwników oraz kultowy repertuar w oryginalnych wersjach! A Sonia Bohosiewicz pojawi się w nowej roli, która wielu widzów zaskoczy.
 • Kamil Bednarek
  W sobotę odbył się pierwszy półfinał 2. edycji "Bitwy na głosy". Triumfatorem odcinka okazał się Kamil Bednarek, którego zespół zapewnił sobie udział w finale. Z kim wokaliści z Brzegu zmierzą się w ostatecznej walce o zwycięstwo?
 • Mezo, Kamil Bednarek, Ryszard Rynkowski
  Kto jako pierwszy zapewni sobie miejsce w ostatecznym "starciu Gigantów". Ósmy już odcinek muzycznego show, otworzy wielka impreza znana z piosenki Oddziału Zamkniętego. Niespodziankę dla widzów oraz męskiej części uczestników przygotują panie. Żeńska reprezentacja zespołów wykona jeden z hitów Ewy Farny.
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.
 • "Bitwa na głosy"
  Półmetek za nami! Połowa drużyn pożegnała się już z programem "Bitwa na głosy". Zbliża się decydująca walka o finał! Tylko męska część liderów drużyn pozostała w grze! Który zespół odpadnie na ostatniej prostej? Tym razem gwiazdy pracowały ze swoimi grupami nad dwiema piosenkami. Więcej muzyki, więcej efektów specjalnych i kolejna dawka emocji.
 • "Bitwa na głosy"
  Drużyna Edyty Górniak już nie zaśpiewa w programie "Bitwa na głosy". Zespół z Opola, do niedawna uważany za jeden z faworytów do zwycięstwa, w sobotę zdobył najmniejszą liczę głosów telewidzów i pożegnał się z telewizyjnym show. Publiczność najlepiej oceniła zaś występ zespołu Ryszarda Rynkowskiego.
 • "Bitwa na głosy"
  "Bitwę na głosy" czas zacząć. Druga edycja muzycznego show już 3 marca zadebiutuje na antenie TVP2. Poznajmy zatem osiem wokalnych drużyn, które pod przewodnictwem gwiazd polskiej sceny powalczą o zwycięstwo w programie.
 • "Bitwa na głosy 2" już w najbliższy weekend zagości na antenie TVP2. W dwóch pierwszych odcinkach muzycznego show wystąpią po cztery zespoły pod wodzą gwiazd. Artystą, który wraz ze swoją drużyną pójdzie na pierwszy ogień, będzie Mezo .
 • Mezo
  Kolejny casting II edycji programu "Bitwa na głosy" odbył się w dość nietypowej lokalizacji. Raper Mezo postanowił bowiem poszukać uzdolnionych wokalistów do swojej drużyny w szatni Lecha na Stadionie Miejskim w Poznaniu .