Prezydent Komorowski rozmawiał z Barackiem Obamą. O bezpieczeństwie i wzajemnym wsparciu
22 lipca 2014Dzisiejsze spotkanie prezydentów państw bałtyckich, Grupy
Wyszehradzkiej, Bułgarii i Rumunii tematem telefonicznej rozmowy
Bronisława Komorowskiego i Baracka Obamy. Prezydenci rozmawiali wczoraj
późnym wieczorem.