• Dorota Wellman, Paulina Młynarska
  Wiadomość, jaką Dorota Wellman i Paulina Młynarska przekazały na Facebooku, z pewnością nie ucieszy fanek tego charyzmatycznego duetu. Dziennikarki oświadczyły bowiem, że rozstają się z programem "Miasto kobiet".
 • Anna Mucha
  Anna Mucha, bardziej niż z filmowych ról, znana jest z wybuchowego temperamentu i wyrazistych poglądów, których broni z dużym zaangażowaniem. Ostatnio jednak, podczas dyskusji w telewizyjnym studio, posunęła się nieco za daleko, bowiem jej komentarz był delikatnie mówiąc, niegrzeczny.
 • Dorota Wellman
  Dorota Wellman to jednak z bardziej temperamentnych polskich prezenterek, która w przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek, nie ukrywa emocji przed widzami. Ostatnio zdarzyło jej się siarczyście zakląć na wizji.
 • Paulina Młynarska na co dzień mieszka w Zakopanem, do Warszawy przyjeżdża zaś przy okazji nagrań do programu "Miasto Kobiet". W rozmowie z portalem dziennik.pl wyjawiła, co zobaczymy w nowym sezonie talk show, a także jak radzi sobie z emocjami po trudnych rozmowach i dlaczego uważa, że niektórzy celebryci mają problemy z logicznym myśleniem.
 • Dorota Wellman i Paulina Młynarska
  W majowym „Mieście kobiet” mnóstwo ważnych, ciekawych i poruszających tematów. Paulina Młynarska i Dorota Wellman wysłuchają dramatycznych historii o ucieczkach z domów publicznych. Spotkają się z kobietami, które zostały zgwałcone przez księży. W maju zobaczymy także o panie testujące wierność cudzych mężczyzn oraz osoby, którym jedno słowo zrujnowało całe życie.
 • "Miasto Kobiet"
  Talk-show stacji TVN Style wrócił na antenę zupełnie odmieniony. Nowe studio, scenografia i szata graficzna. Niezmienny pozostaje jedynie duet prowadzących, czyli Dorota Wellman i Paulina Młynarska.
 • Stacja TVN tyle odkryła właśnie tajniki swojej wiosennej ramówki. Wśród dobrze znanych widzom programów, z nowymi produkcjami zadebiutują Katarzyna Pakosińska, Paskal Brodnicki, Dorota Zawadzka i Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani domu". Jak zdradziła Mada Mołek, motto towarzyszące wiosennej ramówce to "Daj się uwieść".