• Michael Bolton
  Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Michaela Boltona w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie, który odbędzie się 7 sierpnia 2019 roku.
 • Michael Bolton
  Twórca największych miłosnych ballad, mistrz duetów i ikona muzyki lat 80. i 90. wystąpi na ekskluzywnym koncercie w Warszawie już w sierpniu. Prezentujemy oficjalny spot promujący koncert.
 • Beyoncé na Orange Warsaw Festival 2013
  Kora śpiewała o "Wyjątkowo zimnym maju", my ogłaszamy wyjątkowo koncertowy. Plejada gwiazd światowej sceny odwiedzi w tym miesiącu Polskę. Od koncertów The xx i Joe Cockera, po wielkie festiwale – polską publiczność czeka spora dawka energetycznych wokali i wielkich przebojów.
 • Michael Bolton na dwóch koncertach w Polsce
  Michael Bolton ponownie odwiedzi nasz kraj. 8 maja artysta zaśpiewa w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a 10 maja w warszawskiej Sali Kongresowej.
 • Michael Bolton
  "Plotki o naszej śmierci są przesadzone" – mogliby powiedzieć organizatorzy Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. 16 lipca w tamtejszym amfiteatrze odbyła się kolejna edycja imprezy, którą – tak jak w PRL – transmitowała TVP. Tym razem jednak w charakterze gwiazd wystąpili goście z Zachodu: Michael Bolton, Julio Iglesias Jr., Arash i Maceo Parker. Oto, jak było na scenie zielonogórskiego amfiteatru i za jego kulisami.
 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze
  Szykuje się nie lada gratka dla miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnych koncertowych klimatów! Już w sobotę odbędzie się Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra 2011. Organizatorzy postarali się, by w zielonogórskim amfiteatrze nie było nudno. Na scenie pojawi się mnóstwo znakomitych wokalistów z Polski i Rosji.
 • Chris Botti
  Muzyka Chopina, Komedy, Stańki, Jana P. Kaczmarka zabrzmiała na piątkowym koncercie "Tu Warszawa", którym stolica świętowała początek polskiej prezydencji. Organizatorzy szacują, że mimo deszczu około 10 tys. osób zgromadziło się na Placu Defilad, by posłuchać m.in. jak polskie hity przetłumaczone na angielski zaśpiewały gwiazdy w osobach Michaela Boltona, Angie Stone i Dolores O'Riordan Burton z The Cranberries.
 • Michael Bolton zatrudnił Sztabę
  Przed Adamem Sztabą wyjątkowy koncert. Muzyk nie tylko pokieruje orkiestrą podczas koncertu z okazji rozpoczęcia polskiego przewodnictwa w Unii Europejskiej, ale też czeka go nietypowa współpraca z Michaelem Boltonem.
 • Angie Stone wystąpi na koncercie inaugurującym polską prezydencję
  Piosenkarz Michael Bolton, saksofonista Kenny G. oraz wokalistki Angie Stone oraz Dolores O'Riordan Burton – to niektórzy z zagranicznych artystów, którzy wykonają covery polskich utworów podczas głównego koncertu inaugurującego polskie przewodnictwo w UE.