• Diego Luna
  Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej i ostatniej odsłony popularnego serialu „Narcos”. Do obsady dołączyli popularni latynoscy gwiazdorzy - Diego Luna i Michael Peña.
 • Paul Rudd jako Ant-Man
  Paul Rudd jako Ant-Man jest jednym z najsympatyczniejszych bohaterów w filmowym uniwersum Marvela. Czy powtórzy sukces Kapitana Ameryki i innych herosów bardziej serio? Ekranizacja przygód Człowieka-mrówki właśnie wchodzi na ekrany polskich kin.
 • "Ant-Man" – mały wielki człowiek
  W niekończącym się cyklu Marvel Cinematic Universe potrzebny był taki oddech: między dramatycznymi wydarzeniami z "Avengers: Czas Ultrona" a zapowiadanym na maj 2016 roku starciem superbohaterów w kolejnej części "Kapitana Ameryki".
 • Jake Gyllenhaal i Michael Pena w filmie "Bogowie ulicy"
  Nie warto zadzierać z "Bogami ulicy". Policyjny duet Brian Taylor (Jake Gyllenhaal) i Mike Zavala (Michael Pena) bez wahania pośle kulkę w łeb krnąbrnym gangsterom, a nadgorliwych przełożonych spacyfikuje błyskotliwą ripostą.
 • "Bogowie ulicy" w polskich kinach
  "Wirtuozerska fuzja świetnej gry aktorskiej i zaskakującej akcji" – napisał o "Bogach ulicy" krytyk "Chicago Sun-Times", a recenzentka "Entertainment Weekly" nazwała dzieło Davida Ayera "jednym z najlepszych filmów policyjnych".
 • Jake Gyllenhaal gliniarzem w "End of Watch"
  Głównymi bohaterami "End of Watch" są dwaj gliniarze z Los Angeles (Jake Gyllenhaal i Michael Pena), którzy przekraczają swoje uprawnienia, gdy postanawiają zająć się sprawą narkotykowego kartelu. Nim się zorientują, staną się celem ataku. Polska premiera planowana jest na listopad.