• Muzycy R.E.M. każą się odp...ć Donaldowi Trumpowi
  Multimilioner Donald Trump, ubiegający się o nominację na prezydenta USA z ramienia Partii Republikańskiej, mocno zdenerwował kolejnych muzyków. Tym razem tworzących niegdyś rockową formację R.E.M.
 • Dakota Johnson i Jamie Dornan na premierze "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w Berlinie
  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" nie walczy o żadną z prestiżowych nagród Berlinale, ale i tak premiera filmu Sam Taylor-Johnson była najbardziej oczekiwanym wydarzeniem słynnego festiwalu filmowego. Sama zaś ekranizacja bestsellerowej powieści E.L. James stała się jedną z najgłośniejszych produkcji roku 2015.
 • Michael Stipe wystąpił w roli supportu przed Patti Smit
  Michael Stipe zaśpiewał przed Patti Smith. Były wokalista rockowej supergrupy dał koncert w Webster Hall, w Nowym Jorku.
 • Wokalista R.E.M. przepadłby w "The Voice"
  Michael Stipe, były frontman R.E.M., jest przekonany, że nie poradziłby sobie w telewizyjnych konkursach talentów.
 • Michael Stipe śpiewa dla Toma Gilroya
  Były frontman R.E.M., Michael Stipe, napisze muzykę do filmu swego przyjaciela, Toma Gilroya.
 • R.E.M. wyda odrzuty
  Jest spora szansa, że w przyszłości doczekamy się nowego wydawnictwa R.E.M. wypełnionego niepublikowanymi wcześniej utworami.
 • Michael Stipe na Paleo Festival w 2008 roku
  Już w przyszłym miesiącu ukaże się dwupłytowe wydawnictwo R.E.M. dokumentujące występy grupy z serii "MTV Unplugged".
 • Tina Turner
  Fani daliby wiele za ich nowe piosenki i albumy, ale pozostają nieugięci i na scenę wracać nie chcą. Oto sławni muzyczni emeryci, którzy nad światła i kamery przedkładają święty spokój.
 • R.E.M. rozdaje pożegnalne prezenty
  Zgodnie z coroczną tradycją, Michael Stipe i jego koledzy z R.E.M. dali fanom świąteczne prezenty.
 • R.E.M. w 1988 roku
  We wrześniu muzycy R.E.M. ogłosili koniec kariery. – Odchodzimy w poczuciu spełnienia oraz zdziwienia, jak wiele udało się nam przez te wszystkie lata – pisali w oficjalnym oświadczeniu. Jeden z najważniejszych zespołów w historii rocka przeszedł na zasłużoną emeryturę 31 latach działalności na muzycznej scenie. W tym czasie Michael Stipe z kolegami wydali 15 albumów studyjnych i dorobili się wielu przebojów, z "Losing My Religion" oraz "Man on the Moon" na czele. A przede wszystkim milionów fanów na całym świecie. Właśnie im na pocieszenie muzycy przygotowali pożegnalną składankę, nad którą dziennik.pl przyjął patronat medialny. "Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage: 1982 - 2011" polecamy wszystkim Mikołajom i przypominamy historię supergrupy zapisaną na zdjęciach...