• "Planeta Singli" zdaniem krytyków
  Jeszcze nie Walentynki, ale na polskich ekranach już króluje miłość. A ściślej: nowe dzieło twórcy "Listów do M.", które ma spore szanse, by powtórzyć sukces tamtego hitu. Przynajmniej zdaniem krytyków, którzy obwieścili już dobrą zmianę w rodzimej komedii romantycznej. Zobaczcie, co piszą o lądowaniu na "Planecie Singli". Było miękkie czy twarde?
 • Agnieszka Grochowska, Maciej Marczewski
  Gwiazdy przyjechały do Gdyni. W poniedziałek rozpoczął sie 37. Gdynia Film Festival. Na czerwonym dywanie można było spotkać m.in. Agnieszkę Grochowską, Małgorzatę Pieczyńską i Tomasza Raczka.
 • Jeden z faworytów festiwalu – "Róża" Wojciecha Smarzowskiego
  W tym roku festiwal znowu odbywa się w nowym terminie. Ubiegłoroczny eksperyment z przeniesieniem imprezy z września na maj niespecjalnie się sprawdził. Ani nie zaowocował obecnością na największych światowych festiwalach, ani nie spowodował, że do Gdyni zjechali z Cannes branżowi prominenci z zagranicy.
 • Roman Polański odbierze Platynowe Lwy
  Roman Polański przyjedzie na tegoroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w piątek 10 czerwca. Następnego dnia podczas festiwalowej gali odbierze Platynowe Lwy, czyli nagrodę za całokształt twórczości.