• Myslovitz bardziej przystępny...
  Trzeba mieć sporo odwagi, ale też świadomości własnych umiejętności, by po odejściu frontmana kontynuować karierę tak charakterystycznego zespołu, jak Myslovitz.
 • Myslovitz na finiszu nowej płyty z nowym wokalistą
  Grupa Myslovitz kończy prace nad nowym albumem studyjnym. Będzie to pierwszy krążek grupy nagrany z nowym wokalistą Michałem Kowalonkiem.
 • Myslovitz w nowym składzie...
  Po dwudziestu latach wspólnego grania Artur Rojek opuścił Myslovitz. Jego miejsce przy mikrofonie zajął Michał Kowalonek, znany dotąd z formacji Snowman. Koncertowy debiut grupy w nowym składzie nastąpi 4 maja we Wrocławiu. Już próbują...
 • Myslovitz na festiwalu w Jarocinie – 15 lipca 2011
  Ta wiadomość zelektryzowała fanów rodzimego rocka. Po 20 latach Artur Rojek, założyciel i wokalista grupy Myslovitz, odszedł z zespołu. "Postanowiliśmy zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie" – napisali muzycy w oficjalnym oświadczeniu. Nowym głosem Myslovitz będzie Michał Kowalonek z grupy Snowman. U nas fotograficzna kronika kariery jednego najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki.
 • Myslovitz jeszcze w starym składzie
  Artura Rojka zastąpi w Myslovitz Michał Kowalonek, znany dotąd z formacji Snowman. Koncertowy debiut grupy w nowym składzie już 4 maja we Wrocławiu.