• Michał Olszański
  Nie ukrywam, że miałem z Antkiem konflikty na tle tego, jak wygląda, jak się ubiera. Potem mi szalenie zaimponował, bo gdy odkrył przede mną tę swoją tożsamość, poczułem, że dojrzał - mówi w rozmowie z dziennik.pl Michał Olszański, dziennikarz i prezenter radiowej Trójki i TVP2.
 • Michał Gąsiorowski
  Po tym jak Wojciech Zimiński postanowił rozstać się z radiową Trójką, ze stacją żegna się kolejny dziennikarz - Michał Gąsiorowski. Jego koleżanka z działu sportowego Monika Sułkowska również odchodzi ze stacji.
 • Leon Hendrix - kadr z programu
  Profesjonalny dziennikarz do każdego wywiadu powinien przystępować przygotowany. O tej podstawowej zasadzie zapomnieli chyba Anna Popek i Michał Olszański, czyli duet prezenterów z porannego programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". Ich rozmowa z bratem Jimiego Hendrixa, Leonem to przykład na to, jak nie należy przeprowadzać wywiadów.
 • Michał Olszański i Anna Popek
  Choć wakacje jeszcze się nie zaczęły, to największe polskie stacje już dziś myślą, jak urozmaicić swoim widzom letnie poranki. Nam udało się dowiedzieć, czym zaskoczą telewidzów w porannych programach.