• Michalina Manios i Anna Samusionek
  Jak się bawić, to na całego - z takiego założenia wyszły w miniony weekend modelka (która w II edycji Top Model zasłynęła swoją historią zmiany płci) i aktorka, które razem świętowały urodziny. Hmmm, jakby to powiedzieć... Atrakcją wieczoru były ich latające krocza... Zobaczcie.
 • Anna Grodzka
  Poza posłanką Anną Grodzką, w przestrzeni publicznej funkcjonuje niewiele osób transseksualnych, a jeszcze mniej odnosi sukces. Oto 6 najpopularniejszych kobiet, które urodziły się jako mężczyźni. Zobacz galerię!
 • Michalina Manios
  Czy strój Michaliny Manios, finalistki edycji programu TOP Model, to bardziej ubranie czy przebranie? Ta kreacja top modelki to kolejny dowód na to, że mniej zwykle znaczy więcej...
 • Top Model dla New Look
  Najlepsze uczestniczki dwóch edycji programu spotkały się podczas niezwykłego happeningu. Dawno nie widziana Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji, pozowała w kreacjach New Look wspólnie z finalistkami drugiej – Anną Bałon i Michaliną Manios. Jak wypadły? Która najlepiej sobie poradziła? Oto zdjęcia!
 • Kampania reklamowa Top Secret wiosna 2012
  Michalina Macios - której historia zmiany płci budziła ogromne emocje wśród widzów programu Top Model 2. Zostań modelką, właśnie wzięła udział w kampanii reklamowej Top Secret. Michalina dołączyła do znanych już twarzy marki: Marzeny Pokrzywińskiej i Doroty Czai. Zaprawiona w telewizyjnych bojach o tytuł Top Model nie miała oporów pozowaniem bez ubrań - w kampanii możemy oglądać ją topless. Podoba Wam się?
 • Olga Kaczyńska wygrała Top Model
  Życie wymaga nierzadko trudnych wyborów. Zwyciężczyni Top Model postawiła wszystko na jedną kartę. Dla szansy zostania modelką zrezygnowała z perspektywy kariery w uznanej branży…
 • Tak wyglądał finał 2. edycji Top Model!
  Zażarta rywalizacja do samego. Tradycyjnie – karkołomne zadania, tym razem wykonywane na oczach publiczności. Efekty pirotechniczne, plejada znanych osobistości, no i piękne dziewczyny w skąpych strojach… Zobacz, co się działo w finale 2. edycji Top Model!
 • Anna Bałon
  Choć do finału Top Model jeszcze daleko, to już teraz można mówić o faworytkach, które mają szansę wygrać program. Trzy dziewczyny - Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska - wzięły udział w prestiżowym paryskim tygodniu mody. Czy jest wśród nich ta, która zgarnie główną nagrodę w show TVN?