• Bérénice Bejo w filmie "Rozdzieleni"
  Czego innego mogli spodziewać się po Michelu Hazanaviciusie wielbiciele jego oscarowego "Artysty".
 • Tom Cruise na premierze "Mission: Impossible. Rogue Nation"
  Michel Hazanavicius zajmie się reżyserią filmu "Bob the Musical" realizowanego przez studio Walta Disneya.
 • Tom Cruise będzie gwiazdą "Bob: The Musical"?
  Tom Cruise jest najnowszym kandydatem do głównej roli w filmie "Bob: The Musical".
 • "The Search" walczy o Złotą Palmę w Cannes
  Studio Warner Bros. France zaprezentowało pierwszą oficjalną zapowiedź nowego filmu Michela Hazanaviciusa, "The Search".
 • Nominacje do Oscarów przed Globami
  Nominacje do nagród Akademii Filmowej zostaną ogłoszone wcześniej niż zazwyczaj.
 • Psia gwiazda "Artysty" – terrier Uggie na czerwonym dywanie
  Biało – brązowy jack russell terrier, jest pierwszym psem, który pojawił się na gali rozdania Oscarów. 9-letni Uggie miał swoje miejsce na widowni i był jedną z największych gwiazd niedzielnego wieczoru.
 • Meryl Streep ze swoim trzecim w karierze Oscarem
  84. ceremonia rozdania nagród amerykańskiej Akademii Filmowej odbyła się w w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego w Highland Center w Hollywood. Galę po raz dziewiąty prowadził Billy Crystal, Michel Hazanavicius dziękował pierwszemu zaproszonemu na Oscary psu – Uggiemu, a Sacha Barona Cohen przyszedł w mundurze imitującym strój dyktatora Muammara Kaddafiego i z urną ze zdjęciem dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Ila. Oto najciekawsze momenty Oscarów 2012 w obiektywach fotografików...
 • Najlepsza aktorka Meryl Streep i najlepszy aktor w roli głównej – Jean Dujardin
  Niespodzianek znów nie było. Na 84. oscarowej gali triumfowali rekordziści nominacji – filmy "Artysta" oraz "Hugo i jego wynalazek", zdobywając po pięć nagród. Choć te w najważniejszych kategoriach przejął jednak czarno-biały obraz Michela Hazanaviciusa. Nikogo też nie zaskoczyła złota statuetka w rękach "Żelaznej damy" Meryl Streep oraz wciąż nagradzanych za role drugoplanowe – Octavii Spencer ("Służące") i Christophera Plummera ("Debiutanci"). "Rozstanie" Asghara Farhadiego pokonało m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland. Szkoda. Oto laureacie Oscarów 2012!
 • Berenice Bejo i Michel Hazanavicius z Cezarami
  Oscarowy faworyt – "Artysta" Michela Hazanaviciusa otrzymał w piątek w Paryżu najwyższą francuską nagrodę filmową – Cezara – za najlepszy film. Cezarem za najlepszą adaptację filmową uhonorowano Romana Polańskiego i Yasminę Rezę za "Rzeź".
 • Ekipa "Artysty"
  "Artysta" znów bierze wszystko, tym razem w Wielkiej Brytanii. Dzieło Michela Hazanaviciusa zdobyło siedem nagród BAFTA.