• Restauracja
  "Królowa omletów z krabem" – tak właścicielkę lokalu w Bangkoku nazwano w "Czerwonym przewodniku", gdzie publikowana jest lista restauracji wyróżnionych gwiazdką Michelina. Choć to marzenie wielu restauratorów, ona postanowiła z niego zrezygnować. Nie jest pierwsza.
 • Michelin Selfseal - opona, która załata się i uszczelni sama
  Po latach badań i główkowania inżynierowie Michelin wymyślili opony, które są odporne na przebijanie. W efekcie nie trzeba już będzie wyposażać samochodów w zapasówki i podnośniki.
 • Opony zimowe w sezonie 2014/2015
  Jakie opony są najlepsze do volkswagena polo, skody fabii czy innego auta tej klasy? Eksperci sprawdzili też ogumienie do skody octavii i opla astry. Zobacz, których opon unikać, a które gumy są trwałe, znakomite na śniegu i polecane przez specjalistów. Oto podsumowanie ośmiu niezależnych testów opon zimowych w sezonie 2014/2015.
 • Euro
  Francuski koncern Michelin zainwestuje w fabryce opon w Olsztynie 100 mln euro. "Decyzję koncernu Michelin o lokalizacji nowej inwestycji w Polsce traktuję jako dowód zaufania do rządu i władz lokalnych" - powiedział wicepremier Janusz Piechociński.
 • Kontrola ciśnienia w oponach
  Choć 90 proc. kierowców jest świadomych wpływu ciśnienia w oponach na bezpieczeństwo jazdy, aż co trzeci badany nie wie, jaki jest prawidłowy poziom ciśnienia w oponach jego samochodu.
 • Pieniądze - zdjęcie ilustracyjne
  Polska ma szanse na dwie megainwestycje motoryzacyjne: fabrykę silników General Motors za półtora miliarda złotych i opon Michelin za 390 milionów - twierdzi "Puls Biznesu". Według gazety, walczymy o nie z Hiszpanią, Francją, Niemcami, Meksykiem i Węgrami. Mamy szansę wygrać, jeśli zmieni się sposób przyznawania rządowych grantów.
 • Test opon ACE/GTÜ
  Jakie opony są najlepsze do skody fabii, volkswagena polo czy innego auta tej klasy? Eksperci sprawdzili też ogumienie do opla astry lub skody octavii. Zobacz, których opon unikać, a które gumy są trwałe i polecane przez specjalistów. Oto szybkie podsumowanie siedmiu niezależnych testów opon letnich na 2013 rok.
 • Hotel (zdjęcie ilustracyjne)
  Przewodnik Michelin "Main Cities of Europe 2013" oprócz wyróżnionej ostatnio warszawskiej restauracji docenił także polskie hotele. Najwyższy standard, według ekspertów przewodnika, ma hotel Intercontinental w Warszawie.
 • Nowe hybrydowe opony Michelin specjalnie na wyścig Le Mans
  W sobotę 16 czerwca rozpoczyna się jubileuszowa 80. edycja najstarszego długodystansowego wyścigu samochodowego na świecie - Le Mans 24.
 • Opona michelin
  Innowacyjną maszynę produkcyjną "Krokus", zaprojektowaną przez polskich i francuskich inżynierów, zaprezentowano w olsztyńskiej fabryce koncernu Michelin.