• Małgorzata Tusk
  W minionym roku na rynku wydawniczym ukazała się książka "Między nami", autorstwa Małgorzaty Tusk. Żona premiera, na swoich wspomnieniach zarobiła całkiem pokaźną kwotę, nie udało jej się jednak przebić sukcesu Danuty Wałęsy .
 • Małgorzata Tusk
  Małgorzata Tusk od kilku dni intensywnie promuje swoją książkę "Między nami". Co oznacza to w praktyce?  Spotkania z czytelnikami, udzielanie wywiadów i pozowanie do zdjęć. Premierowa, która do tej pory raczej nie ma miała wielkiego doświadczenia w "gwiazdorzeniu", chyba dobrze czuje się w nowej roli, bo na każdym spotkaniu wygląda na radosną, wyluzowaną i zadowoloną. Zobaczcie.
 • "Między nami" Małgorzaty Tusk
  Tak, Małgorzata Tusk chciała odejść od męża. Tak, zakochała się w innym, będąc już żoną i matką. Tak, niemal się już pakowała, gdy mąż błagał ją, by została. Ale poza tym przesłaniem o silnej wartości tabloidowej w książce "Między nami" znaleźć można przemyślenia zapewne nieobce wielu kobietom - matkom i żonom. Nie jest to analiza przesadnie głęboka, wnosząca wiele czy przynosząca receptę na to, jak przeżyć - mimo przeciwności - 35 lat w związku i nie zwariować. Żona premiera zdołała jednak złapać sytuacje i zjawiska na tyle trywialne, że nie ma czasu, by o nich mówić na co dzień.
 • Okładka książki "Między nami"
  Spotkanie osób wywodzących się z dwóch różnych światów może być ciekawym i inspirującym przeżyciem, czasami jednak, może stać się tragicznym w skutkach doświadczeniem, które na zawsze odmieni życie jego uczestników. W książce "Między nami" Chris Cleave w dowcipny a niekiedy przerażający i brutalny sposób przedstawia obydwa te warianty.
 • "Między nami"
  "Między nami" Rajko Grlicia jest dowodem na to, że kino dawnej Jugosławii powoli wydobywa się z wojennej traumy.