• "Pamiętniki z wakacji", czyli serial, któremu Polacy zawdzięczają przepis na "mięsnego jeża", powraca na antenę telewizji Polsat. Już wiosną stacja wyemituje trzeci sezon popularnej produkcji.
 • Największe telewizyjne żenady 2012 roku
  Niektórzy medioznawcy twierdzą, iż telewizja prezentuje coraz niższy poziom. Patrząc na poniższe zestawienie, trudno nie przyznać im racji. Oto nasz subiektywny ranking największych telewizyjnych żenad 2012 roku.
 • Pomimo wysokiej oglądalności, serial "Pamiętniki z wakacji" znika z anteny Polsatu. Produkcja, która wylansowała "mięsnego jeża" zostanie zastąpiona przez nowy tytuł "Niemożliwe? A jednak".
 • Mięsny jeż versus Magda Gessler
  Oto największy hit internetu ostatnich dni - przebój Cezika i jego zespołu KlejNuty "Bende Go Zjad". Prawdziwa gratka dla wielbicieli Magdy Gessler i mięsnego jeża. Masz dzisiaj gorszy dzień? Puść sobie ten kawałek, a troski znikną jak ręką odjął!
 • Katarzyna Malinowska i Piotr Wańko (Beatka i Henio) - słynni dzięki potrawie mięsny jeż
  Mięsny jeż miał być żartem, a w ciągu kilku dni stał się hitem internetu. Bohaterowie programu nadawanego w Polsacie stali się bohaterami zbiorowej wyobraźni. Takie memy coraz częściej wykorzystują reklamodawcy.
 • "Pamiętniki z wakacji" to telenowela dokumentalna emitowanym na antenie telewizji Polsat. W ostatnich dniach program robi furorę w internecie za sprawą niejakiego "mięsnego jeża". Czy swoim żenującym poziomem produkcja może konkurować z "Woli i Tysio na pokładzie"?