• Muzycy R.E.M. każą się odp...ć Donaldowi Trumpowi
  Multimilioner Donald Trump, ubiegający się o nominację na prezydenta USA z ramienia Partii Republikańskiej, mocno zdenerwował kolejnych muzyków. Tym razem tworzących niegdyś rockową formację R.E.M.
 • R.E.M. wyda odrzuty
  Jest spora szansa, że w przyszłości doczekamy się nowego wydawnictwa R.E.M. wypełnionego niepublikowanymi wcześniej utworami.
 • Michael Stipe będzie rzeźbił i fotografował
  Gitarzysta R.E.M., Mike Mills, jest niemal pewny, że wokalista zespołu, Michael Stipe, nie planuje wydać solowej płyty.
 • R.E.M muzyką żegna się z fanami
  15 listopada ukaże się dwupłytowa kompilacja podsumowująca dorobek R.E.M. Zestaw "Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage: 1982 - 2011" uzupełnią trzy premierowe nagrania.
 • "Debiutanci": Melanie Laurent i Ewan McGregor
  Dwóch mężczyzn, kobieta i gadający pies – tylko tyle potrzeba, by stworzyć film oryginalny i lekki, choć traktujący o poważnych sprawach.
 • Debiutanci
  Kilka miesięcy po śmierci ojca (który chwilę wcześniej, w wieku 75 lat ujawnił, że jest gejem, mocno komplikując relacje z synem) Oliver poznaje przypadkowo nieprzewidywalną  ekscentryczkę Annie. Ich związek udowadnia, że życie zawsze potrafi zaskoczyć i okazać się zabawne nawet w najbardziej poważnych chwilach. "Debiutantów" wyreżyserował Amerykanin Mike Mills, a zagrali Ewan McGregor i nowa gwiazda kina francuskiego, Melanie Laurent ("Bękarty wojny") oraz Christopher Plummer w roli radosnego taty. W polskich kinach razem zadebiutują 15 lipca.