• Pani Fletcher
  "Pani Fletcher" to miniserial HBO przedstawiający dwie równoległe historie o dojrzewaniu dwojga bohaterów - matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu i jej syna, studenta pierwszego roku. Produkcja powstała na postawie powieści Toma Perrotty, który jest także twórcą serialu. Pierwszy odcinek Pani Fletcher dostępny jest już w HBO GO, na antenie HBO emisja odbędzie się dzisiaj wieczorem.
 • Ostre przedmioty
  Już 9 lipca w HBO zadebiutuje nowy mini serial w reżyserii twórcy "Wielkich kłamstewek". W "Ostrych przedmiotach" Amy Adams występuje w głównej roli dziennikarki powracającej po latach do swojej rodzinnej miejscowości, aby zebrać materiały do reportażu o zaginięciu dwóch dziewczynek.
 • Robert Górski
  Roberta Górskiego, znanego satyryka z Kabaretu Moralnego Niepokoju, można teraz oglądać w nowym miniserialu politycznym.
 • Kadr z filmu "Służby specjalne" / VUE Movie Distribution
  Głośny film Patryka Vegi opowiadający o likwidacji WSI, pojawi się na antenie telewizyjnej Dwójki w formie miniserialu. Fabuła telewizyjnej wersji "Służb specjalnych" będzie miała 5 odcinków i zostanie rozwinięta o nowe wątki.
 • Olive Kitteridge
  Już 10 listopada widzowie HBO będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję stacji, zatytułowaną "Olive Kitterdge". Miniserial, w którym tytułową rolę odgrywa zdobywczyni Oscara, Frances McDormand spodobał się krytykom, czy publiczność przyjmie go z podobnym entuzjazmem?
 • Fargo
  Już od października, widzowie w Polsce będą mieli okazję zobaczyć serial "Fargo", kryminalną opowieść nawiązującą do czarnej komedii braci Coen. Produkcja otrzymała aż 18 nominacji do nagród Emmy i zdobyła trzy statuetki za najlepszy miniserial, reżyserię odcinka oraz dobór obsady, w której znaleźli się Billy Bob Thornton i Martin Freeman.
 • "Popiełuszko. Wolność jest w nas"
  W połowie października TVP1 rozpocznie emisję miniserialu fabularnego opowiadającego o losach słynnego kapelana Solidarności. "Popiełuszko. Wolność jest w nas" to telewizyjna wersja kinowego filmu Rafała Wieczyńskiego.
 • "Biblia" to wyprodukowany w USA miniserial, pokazujący najbardziej znane historie Starego i Nowego Testamentu. Produkcja ciesząca się ogromną popularnością za oceanem, niebawem trafi na polskie ekrany.
 • Frank Sinatra
  Słynny amerykański reżyser Martin Scorsese zamierza zekranizować biografię Franka Sinatry. Twórca dla swojego projektu najbardziej skłonny jest wybrać formułę miniserialu. Produkcją miałaby zająć się stacja HBO.