Radziwiłł rezygnuje z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej
16 października 2017Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zrezygnował z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej. "Czynię to z dużym bólem, bo (...) za honor poczytywałem sobie przynależność do jednego z najwyższych gremiów samorządu lekarskiego" - napisał w liście do szefa NRL.