• Coma wydaje album anglojęzyczny
  8 lutego ukaże się anglojęzyczna płyta zespołu Coma. Kapela opublikowała pierwszy klip promujący "Don't Set Your Dogs On Me". Dzieło zawiera materiał, który fani znają z "Czerwonego albumu" z dodatkowym utworem pochodzącym ze ścieżki do serialu "Misja Afganistan", w którym wokalista Piotr Rogucki gra jedną z głównych ról.
 • Wyprodukowany przez Canal+ serial "Misja Afganistan", który w październiku zadebiutował na antenie, spodobał się widzom. Produkcja notuje bardzo dobre wyniki oglądalności i zwiększa udział stacji w rynku telewizyjnym.
 • Pawła Małaszyńskiego już niebawem będziemy mogli oglądać w roli zawodowego żołnierza. Aktor występuje w serialu "Misja Afganistan", o którym mówi: Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem. Wiedziałem, że jest on ważny. Zrobiliśmy serial o konflikcie, który cały czas trwa.
 • Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta premiera długo wyczekiwanego serialu "Misja Afganistan". Na pierwszym pokazie produkcji zjawili się występujący w niej aktorzy, w tym Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska. Serial zadebiutuje na antenie Canal+ już w październiku .
 • "Misja Afganistan"
  "Misja Afganistan" to pierwsza polska produkcja fabularna o żołnierzach w Afganistanie. Wyprodukowany przez Canal+ serial wojenny, inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 14 października.
 • Paweł Małaszyński jedzie na wojnę
  Telewizja Canal+ rozpoczyna prace nad nową produkcję zatytułowaną "Misja Afganistan". Obraz będzie przedstawiał losy żołnierzy wyjeżdżających na wojnę do Afganistanu. W roli głównej Paweł Małaszyński.