• Tricky z nową płytą na FFF w Warszawie
  Tricky dołączył do grona wykonawców, którzy wystąpią na warszawskim FreeFormFestivalu.
 • Azealia Banks gwiazdą FreeFormFestival
  Azealia Banks będzie gwiazdą FreeFormFestival. Impreza odbędzie się w dniach 10 – 11 maja w warszawskiej Soho Factory.
 • Miss Kittin wystąpi na FreeFormFestival
  Miss Kittin i Apparat Band wystąpią podczas tegorocznej edycji FreeFormFestival, która odbędzie się w dniach 10 - 11 maja w warszawskiej Soho Factory.
 • Czy Mike Skinner tym razem naprawdę wystąpi?
  14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. Zagrają m.in. Lamb, Mum i The Streets. O ile Mike Skinner znów nie odwoła koncertu.
 • múm
  14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. W halach po fabryce motocykli Osa i dawnym zakładzie zbrojeniowym Pocisk z lat 20. rozbrzmiewać będą dźwięki szeroko pojętej elektroniki. Wśród wykonawców znaleźli się melancholijni Islandczycy z Mum, królowa electroclashu Miss Kittin, triphopowy duet rodem z Manchesteru Lamb, legendarny zespół z wytwórni Warp Red Snapper i głos pokolenia brytyjskich trzydziestolatków, czyli Mike Skinner z The Streets. Ale to nie wszystko, bo oprócz wystaw i pokazów multimedialnych festiwal oferuje m.in. przegląd ulicznej mody oraz spotkania z poezją na żywo m.in. autorstwa Harry’ego Bakera, 19-latka z Anglii wsławionego zwycięstwami w deathmatchach na haiku. Przegapić zwyczajnie nie wypada.
 • Z uwagi na ogromne zainteresowanie imprezą, 7. edycja FreeFormFestival dobędzie się 14 i 15 października w kompleksie Soho Factory.
 • Miss Kittin zagra na FreeFormie
  Miss Kittin dołączyła do składu tegorocznego FreeFormFestival. Impreza odbędzie się w dniach 14-15 października w Centrum Kultury Koneser w Warszawie.