• Edyta Górniak to wciąż jedna z największych i jak się okazuje, najdroższych gwiazd polskiej estrady. Za wykonanie dwóch utworów podczas wyborów Miss Polonia, diva zażądała iście bajońskiej sumy.
 • Marcelina Zawadzka
  Piłkarski szał, który zawdzięczamy Euro 2012, ogarnął wszystkich! Fali entuzjazmu dała się porwać również polska królowa piękności. Miss Polonia Marcelina Zawadzka błysnęła w sportowym stroju z godłem naszej reprezentacji. Na pozowaniu się jednak nie skończyło… Oprócz urody i piłkarskiego patriotyzmu miss zademonstrowała piłkarskie umiejętności. Oto zdjęcia!
 • Zygmunt Solorz-Żak
  "Super Express" przynosi dzisiaj prawdziwą rewelację. Twierdzi, że wie, kto zastąpi Małgorzatę Żak u boku Zygmunta Solorza-Żaka. To podobno Ewa Wachowicz - była Miss Polonia i gwiazda programu kulinarnego.
 • Już niedługo jedna z nich włoży koronę najpiękniejszej i przejmie berło z rąk Rozalii Mancewicz. Finalistki Miss Polonia 2011 zaprezentowały swoje wdzięki podczas konferencji. Kandydatki do tytułu miss pozowały fotoreporterom w towarzystwie obecnej królowej piękności. Identyczne stroje, w które były ubrane, ułatwiały porównanie ich wdzięków. Jak wam się podobają finalistki? Czy godnie reprezentują słynna urodę Polek? Zobaczcie zdjęcia!
 • Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz i finalistki Miss Polonia 2011
  Już za kilka dni poznamy najpiękniejszą Polkę. Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polonia 2011 i przejmie koronę od Rozalii Mancewicz? Oto finalistki!
 • Rozalia Mancewicz
  Już niebawem Rozalia Mancewicz, aktualna Miss Polonia stanie do walki o tytuł Miss Universe z najpiękniejszymi kobietami z innych krajów. Na wieczorze pożegnalnym polskiej reprezentantki w najważniejszym konkursie piękności, zaprezentowano tak zwaną narodową kreację, w której Miss Polonia wystąpi podczas wielkiej gali. Projektantką sukni jest Sabrina Pilewicz. Czy Rozalia Mancewicz w biała kreacja z ludowymi motywami ma szansę zawojować tegoroczne wybory Miss Universe?
 • Miss USA w stroju narodowym
  W mijającym roku było wiele okazji do rozkoszowania się kobiecym pięknem. Tradycyjnie odbyło się wiele wielkich konkursów piękności, a Dziennik.pl relacjonował dla was najważniejsze z nich. Powspominajmy. Oto najpiękniejsze kobiety 2010 roku.
 • Rozalia Mancewicz
  Dopiero, co odbierała koronę piękności. Teraz nowa Miss Polonia występuje już jako osoba publiczna. Zobacz, jak prezentowała się na wielkiej gali.
 • Miss Polonia: tak wybierano najpiękniejszą Polkę
  Za nami wybór najpiękniejszej Polki. O koronę Miss Polonia 2010 walczyły bardzo urodziwe kandydatki. Prezentowały swoje wdzięki w kostiumach kąpielowych i strojach wieczorowych. Głosami widzów Miss Polonia 2010 została piękna Rozalia Mancewicz. 23-letnia piękność zaprezentuje nasz kraj w konkursie Miss Universe. A jak wybierano polską królową piękności? Oto fotorelacja!