• Kamila Świerc, Miss Polski 2017
  Osiemnastoletnia Kamila Świerc na początku grudnia zdobyła koronę Miss Polski, a już w styczniu rozpocznie pracę jako pogodynka programu TVP1 „Dzień dobry, Polsko!”.
 • Agnieszka Wasilewska
  W Toronto, największym mieście Kanady, odbędzie się finał wyborów Miss Globe 2015. Wśród kandydatek do tytułu znalazła się Agnieszka Wasilewska, 1 Wicemiss Polski 2014. Zobacz zdjęcia!
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
  Paulina Krupińska bardzo pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego przez cały okres ciąży nawet nie potwierdziła, że faktycznie spodziewa się dziecka. Ostatnio jednak Miss Polski postanowiła pochwalić się córeczką.
 • Gala finałowa wyborów Miss Polski 2014
  Miss Polski 2014 została Ewa Mielnicka. Gala finałowa wyborów Miss Polski 2014 połączona z jubileuszem 25-lecia konkursu odbyła się w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju.
 • Miss Polski 1991
  Główną nagrodą w konkursach piękności od zawsze był samochód. Pierwsze nagrody w konkursie wywoływały jednak niemałe zdziwienie na twarzach Polaków. Miss Polski 1990 łodzianka Ewa Szymczak oprócz samochodu wygrała również kolorowy telewizor, materiały budowlane i konia wyścigowego – klacz maści kasztanowatej!
 • Paulina Krupińska, Tadeusz Bachleda-Curuś
  Paulina Krupińska może zaliczyć mijający rok do udanych. Poza sukcesami zawodowymi, w jej życiu pojawiła się miłość i to taka, z którą Miss Polski wiąże poważne plany... Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś?
 • Miss Universe 2013
  Finał wyborów Miss Universe odbył się bez Pauliny Krupińskiej. Nadzieje na tytuł prysły, kiedy okazało się, że Polka nie zakwalifikowała się do finałowej szesnastki. Najpiękniejszą kobietą świata została Miss Wenezueli, Gabriela Isler. Zobacz zdjęcia!
 • Miss Polski, Rozalia Mancewicz na torze wyścigowym w Sao Paulo
  Po raz 60. odbędzie się konkurs Miss Universe. W brazylijskim  Sao Paulo prawie 80 królowych piękności z różnych krajów będzie walczyć o koronę najpiękniejszej kobiety na świecie. Wśród nich zdobywczyni  tytułu  Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz.
 • Festiwal piękna 2011 już niebawem! Oto największe piękności Polski i całego świata
  Najpiękniejsze Polki i egzotyczne piękności z całego świata. To one już niebawem w naszym kraju zmierzą się w pojedynku na urodę. W ostatni weekend sierpnia w Amfiteatrze w Płocku odbędzie się Festiwal Piękna 2011. O koronę najpiękniejszej rywalizować będzie ponad 100 najpiękniejszych dziewcząt z Polski oraz 67 krajów świata. Piękności powalczą o tytuły - Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Miss Supranational. Oto przedsmak tych zmagań – zdjęcia ślicznych dziewcząt prosto z konferencji prasowej festiwalu. Uczestniczki konkursów pozowały podczas niej również w towarzystwie polskich gwiazd show-biznesu. Zobacz zdjęcia!
 • Robert Jarek wygryzł Krzysztofa Ibisza
  To kolejny bolesny cios wymierzony w Krzysztofa Ibisza. Były pupilek Polsatu jest coraz wyraźniej odstawiany na boczny tor.