• Najpiękniejsza! Sofia Nikitczuk Miss Rosji 2015
  Organizowany w Moskwie konkurs na najpiękniejszą Rosjankę wygrała Sofia Nikitczuk. 21-letnia studentka z Jekaterynburga zdobyła tytuł Miss Rosji 2015. Zobaczcie, czym piękna Sofia zachwyciła rodaków!
 • Aneta Kręglicka
  Aneta Kręglicka jako jedyna Polka w historii zdobyła tytuł Miss World. W czasach rozkwitu swojej kariery, była zasypywana propozycjami, również politycznymi. W szeregach swojej partii, piękną modelkę chciał mieć nawet Donald Tusk.
 • Miss World 2014: Rolene Strauss
  Tegoroczna królowa piękności pochodzi z RPA i jest brunetką, właścicielką imponująco kobiecych kształtów. Zobaczcie zdjęcia pięknej Rolene Strauss.
 • Maria Jose Alvarado
  Tragiczny finał poszukiwań Miss Hondurasu Policja odnalazła tylko ciała Maria Jose Alvarado i jej siostry, Sofii Trinidad. W sprawie przesłuchano już narzeczonego honduraskie piękności.
 • Miasto-widmo, na którego nowoczesnych ulicach szaleją piaskowe burze. Położone na skraju pustyni, od plaży oddalone o setki kilometrów. Pełne nowoczesnych niezamieszkałych apartamentowców. To właśnie w chińskim Ordos odbędzie się finał konkursu Miss World.
 • Jeszcze nie opadły emocje po wyborach Miss Świata 2011
  Jeszcze nie opadły emocje po wyborach Miss Świata 2011, a już 11 listopada po raz kolejny w szranki staną najpiękniejsze kobiety. Tym razem będzie to 12 najpiękniejszych mężatek z całej Polski, które w Legnicy powalczą o tytuł Mrs. World Poland 2011.
 • Oto najpiękniejsza kobieta świata 2011
  Ma długie brązowe włosy i ciemne oczy, a także dyplom z zarządzania zasobami ludzkimi i pracuje w firmie audiowizualnej. Oto nowa Miss World, najpiękniejsza Wenezuelka  22-letnia Ivian Lunasol Sarcos Colmenares. Drugie miejsce jury przyznało Miss Filipin, trzecie miejsce na podium zajęła Miss Portoryko.
 • Miss USA w stroju narodowym
  W mijającym roku było wiele okazji do rozkoszowania się kobiecym pięknem. Tradycyjnie odbyło się wiele wielkich konkursów piękności, a Dziennik.pl relacjonował dla was najważniejsze z nich. Powspominajmy. Oto najpiękniejsze kobiety 2010 roku.
 • Wybory Miss World już za nami. Wygrała Amerykanka, a nasza reprezentantka odpadła z konkurencji już na samym początku. Dlaczego? Nie bez znaczenia zapewne były dziwne decyzje dotyczące kreacji polskiej kandydatki.
 • Mihilani Teixeira z Polinezji
  Choć tytuł Miss World zdobyła osiemnastoletnia Amerykanka, to w szranki stanęły piękności z całego świata. Była też reprezentantka Niemiec. Oto dziewczyny, które walczyły o tytuł najpiękniejszej z pięknych.