• Mister Polski 2018. Kandydaci do tytułu
    Już jutro, 9 stycznia, dowiemy się, który z 17 kandydatów okrzyknięty zostanie najprzystojniejszym, otrzyma najwyższe noty ury i zdobędzie tytuł Mistera Polski. Który okaże się następcą Jakuba Kucnera i będzie reprezentował Polskę na międzynarodowych konkursach? Czy będzie miał szansę powtórzyć wielkie sukcesy poprzednika lub zdobyć równie dużą popularność i sympatię jak Rafał Maślak? Oto, jak finaliści konkursu Mister Polski prezentują się w samej bieliźnie oraz podczas treningu w bieliźnie marki Saxx, która wyposażyła ich bokserki i spodenki z linii Kinetic.
  • Rafał Jonkisz, Paulina Młynarska
    Paulina Młynarska napisała felieton zatytułowany "List do Melanii Trump". Niestety wielu czytelników zupełnie nie zrozumiało tego, co autorka chciała w nim przekazać. W tej grupie znalazł się także Mister Polski Rafał Jonkisz.
  • Rafał Maślak
    Rafał Maślak, zdobywca tytułu Mistera Polski, nie ukrywa, że wygrana w konkursie na najprzystojniejszego Polaka otworzyła mu wiele drzwi. Na swoim blogu umieszcza swoje przemyślenia, pokazuje, jak wygląda praca modela, a także motywuje innych, by żyli zdrowo i utrzymywali sportową sylwetkę.