• Mateusz Mak
  Mateusz Mak przeszedł z Piasta Gliwice do pierwszoligowego zespołu PGE FKS Stali Mielec - poinformował  klub z Podkarpacia. Piłkarz podpisał umowę, która ma obowiązywać rok, ale z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.
 • Rugbyści Ogniwa Sopot
  Rugbiści Ogniwa zostali mistrzami Polski. W finale ekstraligi sopocianie pokonali w sobotę na własnym stadionie broniących tytułu zawodników Master Pharm Budowlanych Łódź 27:24 (10:10).
 • Piłkarze Lecha Poznań
  Prezes Lecha Poznań Karol Klimczak przyznał, że nie chciałby, aby o tytule zadecydował mecz w ostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa. "Wolałbym obserwować to spotkanie z punktu widzenia mistrza Polski" - przyznał.
 • Bilard
  Dla jednych sztuka, dla innych dyscyplina sportowa wymagająca wielu lat ćwiczeń i ogromnej koncentracji. Mistrz Polski w trikach bilardowych Ziemowit Janaszek przyznał, że utrzymanie formy wymaga systematycznych, wielogodzinnych treningów.
 • Mecz Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec
  Koszykarze Turowa Zgorzelec zostali mistrzami Polski. W szóstym meczu finału ekstraklasy drużyna ze Zgorzelca pokonała w Zielonej Górze obrońcę tytułu - zespół Stelmetu 72:60. Zgorzelczanie wygrali finałową rywalizację 4:2.
 • Tomasz Janiak
  Tomasz Janiak to aktualny Mistrz Polski Masters, jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich kitesurferów, związany z tą dyscypliną od początku jej istnienia w Polsce. Pięć razy z rzędu zdobywał tytuł Mistrza Polski we Freestyle w kategorii Masters, jest też trzykrotnym Mistrzem Polski w Kiterace. W ubiegłym roku zdobył dwa srebrne medale Masters w Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy. Sprawdź, dlaczego stracił głowę dla kitesurfingu!
 • Skra Bełchatów kontra Assecco Rzeszów
  Pierwszy mecz o tytuł mistrza Polski Plusligi był niezwykle zacięty. Trzeba było aż pięciu sekund, by rozstrzygnąć starcie PGE Skry Bełchatów z Assecco Resovią. Lepsi okazali się siatkarze z Bełchatowa.
 • Mecz Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock
  Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce zostali mistrzami Polski. W trzecim meczu finałowym zespół z Kielc pokonał Orlen Wisłę Płock 27:24 (16:13).
 • Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) zajęli trzecie miejsce w 36. Rajdzie Koszyc i zapewnili sobie tytuł mistrza Polski w sezonie 2010. Rajd wygrał Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000).