Złoto dla Polki! Justyna Święty-Ersetic mistrzynią Europy w biegu na 400 m
11 sierpnia 2018Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice) wynikiem 50,41 zdobyła w biegu
na 400 m złoty medal mistrzostw Europy w Berlinie. Piąta była Iga
Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz).