Ekstraliga żużlowa: Fogo Unia Leszno mistrzem Polski
29 września 2018Żużlowcy Fogo Unii Leszno po raz 16. zostali drużynowym mistrzem Polski. W rewanżowym meczu finałowym pokonali Cash Broker Stal Gorzów 50:40. Pierwsze spotkanie gorzowianie wygrali na własnym stadionie 46:44.