• Paweł Fajdek
  Paweł Fajdek zajął pierwsze miejsce w rzucie młotem w lekkoatletycznym międzynarodowym Memoriale Istvana Gyulaia w węgierskim Szekesfehervar. Joanna Fiodorow w tej samej konkurencji przegrała tylko z Francuzką Alexandrą Tavernier.
 • Piotr Lisek
  Piotr Lisek wygrał w Atenach konkurs skoku o tyczce wynikiem 5,84 m, poprawiając o trzy centymetry swoje najlepsze tegoroczne osiągnięcie, uzyskane 13 czerwca w Oslo. Polak zajmuje czwarte miejsce na liście najlepszych tyczkarzy sezonu.
 • Ewa Swoboda
  Ewa Swoboda zajęła drugie miejsce w biegu na 60 m w ostatnim mityngu IAAF World Indoor Tour w Duesseldorfie. Polka uzyskała czas 7,10 i finiszowała za Marie Josee Ta Lou - 7,02. Wcześniejsze trzy wygrane zapewniły jej wygraną w cyklu - zimowym odpowiedniku Diamentowej Ligi.
 • Ewa Swoboda
  Mistrzyni Polski w biegu na 60 m Ewa Swoboda przyznała po wygranej w sobotę w Toruniu (7,15), że bardzo cieszy ją triumf w cyklu World Indoor Tour. "Tata mi uświadomił, że po mityngu w Birmingham dziewczyny mnie nie przeskoczą. Chcę jednak powalczyć za trzy dni w Duesseldorfie" - dodała.
 • Ewa Swoboda
  Ewa Swoboda w biegu na 60 m i Sofia Ennaoui na dystansie 1500 m zwyciężyły w mityngu IAAF World Indoor Tour w Madrycie. Sprinterka AZS AWF Katowice jest liderką cyklu, gdyż wygrała do tej pory swoje wszystkie trzy starty. Do niej należy też najlepszy wynik sezonu.
 • Ewa Swoboda
  Ewa Swoboda uzyskała najlepszy w tym roku wynik na świecie na 60 m - 7,08 podczas mityngu IAAF World Indoor Tour w niemieckim Karlsruhe. Polka uzyskała wynik o 0,01 s. gorszy od własnego rekordu Polski już w eliminacjach. W finale była najlepsza osiągając 7,10.
 • Piotr Lisek
  Piotr Lisek zajął drugie, a Paweł Wojciechowski trzecie miejsce w konkursie skoku o tyczce w halowym mityngu w Berlinie. Obaj uzyskali po 5,76. Wygrał Amerykanin Sam Kendricks - 5,86. W biegu na 60 metrów przez płotki Artur Noga był szósty.
 • Piotr Lisek
  Piotr Lisek skoczył o tyczce 5,94 i ustanowił nieoficjalny rekord Polski na powietrzu. Wicemistrz świata wygrał zawody na rynku w Wittenberdze, a wcześniej tylko raz uzyskał lepszy wynik – w 2017 roku w hali nie strącił poprzeczki zawieszonej na 6,00.
 • Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki
  Wojciech Nowicki (KS Podlasie Białystok) wynikiem 79,41 zajął pierwsze miejsce, a Paweł Fajdek (KS Agros Zamość) drugie rezultatem 78,86 w konkursie rzutu młotem w lekkoatletycznym mityngu w fińskim Turku.
 • Flaga Finlandii
  Główną nagrodą tegorocznego mityngu lekkoatletycznego Paavo Nurmi Games 5 czerwca w Turku będzie... wyspa. Otrzyma ją zwycięzca konkursu rzutu oszczepem pod warunkiem, że uzyska wynik lepszy od rekordu Finlandii, wynoszący 93,07 m.