• W poszukiwaniu pierwszej pracy zatrudniali się w centrach sprzedaży telefonicznej, gdzie ludzi przyjmowano masowo. Obiecywano wysokie wynagrodzenia i nie wymagano żadnego doświadczenia. Koszmary śniące się po nocach, łzy, a nawet myśli samobójcze - to efekt godzin spędzonych na próbach sprzedaży często nic nie wartych produktów.
  • Jarosław Kuźniar
    Niektórzy powiedzą o nim: Żyd, sprzedawczyk, naczelny hejter. To te łagodniejsze określenia. Inni stwierdzą: innowator, super facet, wizjoner, który poprzez technologię wprowadza swój zawód na inny poziom. Wywiad z dziennikarzem Jarosławem Kuźniarem, który opowiada między innymi o swoich autorytetach, uzależnieniach, budowaniu marki i kompleksach.
  • #MłodaPolska
    Przyszła ze smyczą i zaczęła mnie napie...ć. Krzyczała: "Ile dzisiaj zarobiłaś, dziwko?". Wyjęłam ze stanika 250 złotych i jej pokazałam. Wytrzeszczyła oczy i momentalnie się uspokoiła. Powiedziała: "Daj, dziecko, będzie na satelitę".
  • Młoda Polska
    Kiedy do domu wpadali policjanci, to pierwsze, co robiłam, to chwytałam notes ojca z kontaktami i wsadzałam sobie w majtki. Który pies będzie zaglądał małej dziewczynce w majtki? Potem brałam młodszą siostrę pod pachę i kładłyśmy się szybko twarzami do podłogi.