• Mo Farah
  Utytułowany brytyjski biegacz Mo Farah, mistrz olimpijski z 2012 i 2016 roku na 5000 i 10 000 metrów, otrzymał tytuł szlachecki z rąk królowej Elżbiety II. Od nowego sezonu 34-letni lekkoatleta będzie startował w zawodach ulicznych, głównie w maratonach.
 • Mo Farah
  Czterokrotny mistrz olimpijski na długich dystansach Mo Farah ma dość podejrzeń. Brytyjski lekkoatleta, którego amerykański trener Alberto Salazar zamieszany jest w aferę dopingową, zapewnia, że nigdy nie brał niedozwolonych środków. "To frustrujące, że muszę powtarzać, iż jestem czysty" - podkreślił.
 • Mo Farah
  Mistrzyni olimpijska w skoku wzwyż z Rio de Janeiro Hiszpanka Ruth Beitia i złoty medalista igrzysk w biegu na 5000 i 10000 m Brytyjczyk Mo Farah zostali najlepszymi lekkoatletami Europy sezonu. Nominowana była młociarka Anita Włodarczyk, która wywalczyła w Brazylii złoto.
 • Mo Farah
  Brytyjski biegacz Mo Farah, mistrz olimpijski z Londynu na 5000 i 10 000 m, zapowiedział, że sezon 2017 będzie jego ostatnim na stadionie. Później zamierza wyspecjalizować się w biegach ulicznych, głównie maratonach.
 • Dotychczas w programie "X Factor" występowały gwiazdy mniej lub bardziej związane z muzyką. To kryterium postanowili ominąć Brytyjczycy, którzy do udziału w najnowszej edycji show zaprosili dwukrotnego mistrza olimpijskiego na 5000 i 10000 m Mo Farah. Lekkoatleta ma pełnić rolę motywatora i mentora jednej z grup.
 • Mo Farah
  Pochodzący z Somalii brytyjski biegacz Mo Farah został uznany najlepszym lekkoatletą Starego Kontynentu w 19. edycji plebiscytu European Athletics. Siódme miejsce zajął tyczkarz Paweł Wojciechowski.