• Moby wydaje pamiętniki i płytę
  To będzie "swego rodzaju wehikuł czasu" – zapowiada Moby, jedna z największych gwiazd sceny muzycznej ostatniego ćwierćwiecza. 10 czerwca na rynek trafi nowy album artysty i towarzyszące mu wspomnienia. A może odwrotnie…
 • Okładki słynnych płyt po komiksowym liftingu Uwe De Witta
  Niemiecki artysta Uwe De Witt postanowił przerobić popularne okładki płyt na komiksową i nie tylko modłę. Obwoluty albumów Gorillaz, Moby'ego, Nicki Minaj, Red Hot Chili Peppers, Joy Division czy The Beatles zostały wzbogacone o elementy ze świata DC i Marvela. Nie zabrakło też przeróbek w stylu "Gwiezdnych wojen". Jak Shakira i Jennifer Lopez wyglądałyby jako superbohaterki? Zobaczcie! Więcej prac De Witt pod adresem: http://spacelordklopper.tumblr.com
 • Moby zrobił przysługę głównie swoim antyfanom
  Mark Lanegan, który ma za sobą działalność w Screaming Trees, Mad Season, współpracę z Queens of the Stone Age, Twilight Singers i Soulsavers oraz dołujące solowe albumy. Wayne Coyne z rockowego The Flaming Lips. Multiinstrumentalistka i wokalistka folkowa Skylar Grey. Indiefolkowy Damien Jurado i Kanadyjka Cold Specks. Do tego trzykrotny laureat Grammy producent Mark "Spike" Stent. Oni wszyscy goszczą na nowej płycie muzyka, który sprzedał do tej pory ponad 20 mln płyt.
 • Moby na zdjęciach z sesji do albumu "Innocents"
  Moby nie ma złudzeń – biznes muzyczny rozpada się na naszych oczach, a o wysoką sprzedaż niezwykle trudno. "A skoro tak, to oznacza, że taki 48-letni muzyk, jak ja, jeśli już nagrywa płytę, robi to z czystej miłości do muzyki. Nie oczekuję komercyjnego sukcesu" – wyjaśnia artysta tuż przed premierą swojej nowej płyty "Innocents".
 • Moby przedstawia klip do "A Case for Shame"
  "A Case for Shame" to numer promujący premierowy longplay Moby'ego, "Innocents", który ukaże się 30 września. Wideoklip był kręcony w domu artysty w Los Angeles, on także odpowiedzialny był za jego reżyserię. "To pierwsze wideo, które wyreżyserowałem do jednej z moich piosenek" – powiedział. – "Byłem też operatorem kamery".
 • Wayne Coyne i Mark Lanegan na płycie Moby'ego
  Moby zapowiedział premierę nowego, długogrającego dzieła.
 • Trasy koncertowe nie dla Moby'ego
  Moby poinformował, że skoncentruje się na pracy DJ-a i jednorazowych występach. 47-letni artysta ma dość koncertowania po świecie.
 • Moby zniszczony w stylu deluxe
  Muzyk przygotował reedycję najnowszego albumu, "Destroyed". Rozbudowane do trzech krążków wydawnictwo ukaże się 31 października.
 • Amy Winehouse (1983 – 2011)
  Na portalach społecznościowych Twitter i Facebook, przede wszystkim na kontach Amy Winehouse, pojawiły się od soboty tysiące wpisów z wyrazami żalu. Żałobne posty zostawiają fani artystki, ale też znane postaci show–biznesu.
 • Tom Waits pomaga fundacji Lyncha
  Utwory Iggy'ego Popa i Petera Gabriela, a także Toma Waitsa, Alanis Morissette i Moby'ego znalazły się na przygotowanej przez Davida Lyncha składance.