• Ashley Graham
    30-letnia Ashley Graham słynie nie tylko z kobiecych kształtów, ale także wyjątkowo ładnej twarzy. Jej zdjęcia w strojach kąpielowych i bieliźnie zna chyba każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą. Czy na żywo modelka wygląda równie atrakcyjnie, jak na fotografiach? Oceńcie.
  • Mia Sand
    29-letnia Mia Sand ma już ponad 600 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a niemal każde jej zdjęcie w kilka minut zyskuje tysiące polubień. Dziewczyna sama siebie opisuje jako certyfikowaną trenerkę personalną, ambasadorkę krągłości i mamę. Czym się wyróżnia wśród innych podobnych sobie gwiazd Sieci? Tym, że przy wzroście 170 cm waży 80 kilogramów i ciało, którym się chwali, nie ma wymiarów modelki high fashion. Mia prowadzi bardzo aktywny i zdrowy tryb życia, a zdecydowanie nie jest wychudzona. Zobaczcie ją koniecznie.
  • Modelki plus size
    Ślicznotki, których sylwetki nijak mają się do tego co promuje przemysł modowy, coraz śmielej wkraczają do świata show biznesu. W internecie pojawia się coraz więcej kampanii reklamowych z udziałem modelek plus size, ubranych w kuse bikini lub odważną bieliznę... Zobacz zdjęcia!