• Ashley Graham
  30-letnia Ashley Graham słynie nie tylko z kobiecych kształtów, ale także wyjątkowo ładnej twarzy. Jej zdjęcia w strojach kąpielowych i bieliźnie zna chyba każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą. Czy na żywo modelka wygląda równie atrakcyjnie, jak na fotografiach? Oceńcie.
 • Leah Kelley
  Jej historia to dowód na to, jak bezlitosny jest świat modelingu i jak wiele są w stanie zrobić kobiety, którym zależy na spełnieniu stawianych w nim wymagań. Leah Kelley miała szczęście, bo mimo wielu przeszkód osiągnęła swój cel, ale to nie zmienia faktu, że naprawdę wiele przeszła...
 • Denis Bidot w reklamie Swimsuit For All
  Taki widok w reklamie to rzadkość, a szkoda, bo Denis Bidot ma naprawdę piękne kształty i w dodatku potrafi pięknie je eksponować. Zobaczcie, jak kusząco prezentuje się w filmie reklamowym marki Swimsuit For All.
 • Modelka Agnieszka Landa; Fot. Nikodem Szymański ; wizaż i stylizacja Karina Czapla.
  Kobiece piękno nie zależy od rozmiaru. Potwierdzają to fotografie pięknych kobiet w dużych rozmiarach wykonane w ramach projektu Big Beautiful Women. Wyjątkowe zdjęcia są efektem kilkudziesięciu artystycznych sesji zdjęciowych, zorganizowanych na terenie całego kraju, z udziałem uznanych fotografików. Można je oglądać na wystawie, którą 27 października otwarto w Wyższej Szkole Artystycznej przy ulicy Żelaznej w Warszawie. Big Beautiful Women to pierwsza ogólnopolska inicjatywa, realizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społecznego i Wyrównania Szans Sokrates, której celem jest pokazanie że – wbrew utartym stereotypom - kobiety w rozmiarze XXL mogą być piękne, ambitne, pełne pasji i marzeń. Wystawa najlepszych 50 zdjęć modelek size plus, stanowiąca finał tej edycji projektu, została zrealizowana w niezwykłych aranżacjach przez uznanych fotografików, stylistów, wizażystów i fryzjerów. Oto kilka wyjątkowych fotografii!