• Modne fryzury na wiosnę 2014: zmysłowe loki w stylu Marilyn Monroe
  Moda na retro święci triumfy na salonach, a wraz z nią powróciły piękne blond loki w stylu Marilyn Monroe. Oto, jak zrobić taką fryzurę.
 • Kolorowe pasemka we włosach
  W tym sezonie modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na odbiór wizualny całej fryzury. W zależności od koloru i liczby pasemek, stylizacja może być mniej lub bardziej delikatna. Wybierając fryzurę, warto też zwrócić uwagę na typ urody.
 • Jak dbać o włosy wiosną?
  O wiosennej pielęgnacji włosów oraz o tym, jakie kolory na naszych głowach są najmodniejsze w tym sezonie, mówi mistrz fryzjerstwa Paweł Matracki, ekspert marki Biovax L’biotica.
 • Modne fryzury wiosna 2014 - kolekcja BI Artego
  Podobno kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Jednak więcej nas łączy niż dzieli, a granice płci zacierają się i kształtuje się nowa kategoria płci wolna od sztywnych podziałów i schematów. Marka artego we współpracy z polskimi projektantami – Piotrem Drzałem i duetem Risk. made in Warsaw, stworzyli kolekcję czterech uniwersalnych, lekkich fryzur dających wiele możliwości układania i codziennego noszenia. Cztery stylizacje połączone zostały z nowoczesnym stylem i formą ubrań młodych designerów mody. W kolekcji dominują tonacje blondów, cięcia są krótkie oraz dynamiczne, pasujące zarówno do kobiet jak i do mężczyzn.
 • Modne fryzury na wiosnę: dziewczęce fale w stylu Catherine Deneuve krok po kroku
  Aż trudno uwierzyć, że francuska aktorka Catherine Deneuve nie była kiedyś blondynką! Aktorka, która w latach 60. z miłości do reżysera Rogera Vadima zmieniła kolor włosów na blond, została nazwana najdoskonalszą blondynką świata. Do mody wraca jej fryzura lat 60. i 70. , m.in. z filmu Parasolki z Cherbourga, z włosami uniesionymi u nasady i ozdobionymi opaską. Taka stylizacja postała w warszawskim salonie Milek Design.